Tato stránka vznikla před dny a to proto, že mě a mým přátelům úděsně vadí při shánění titulků stálé registrace. Kdo si má ty hesla pamatovat. a kdyb to šlo jednoduše, ne nejdříve musíte potvrdit registraci a tak podobně. No zkrátka vopruz. Proto jsem napsal tuto stránku. Měla by to být stránka naše, tedy diváků filmů v DivX, takže se neupejpejte a klidně mi posílejte návrhy a připomínky na e-mail admin@titule.wz.cz, nebo je zanechávejte v guestbooku (rád si ho čtu, tak doufám, že tam bude něco zajímavýho).

Pokud jste autorem nějakých titulků, a nebo je třeba máte jen uložené na disku, budu Vám vděčný, když mi je pošlete. Na tu adresu co je zmíněná výše a do předmětu napište, že se jedná o titule (např. Titule - Matrix), protože v dnešní době se moc často šíří viry a já podezřelý e-maily zásadně nečtu. Jestliže jste autorem titulí, které mi pošlete, nebo které se už na tomto webu vyskytují pošlete o sobě nějaký info (pokud ho budete chtít zveřejnit v autoři titulků, může být i foto).

Pokud jste děsně bohatá osoba, tak by se hodilo víc místa a vlastní doména, taktéž platí ta adresa nahoře, jen kdyby jste chtěl zasponzorovat dobrou věc, ale myslím, že boháči se na DivX nekoukaj. Tak třeba kdyby jste nějakýho znali, tak mu dejte vědět.

Další bod se Vás týká, jestli máte pěkný dostatečně navštěvovaný stránky, Vaše ikonka, by se mohla objevit na úvodní stránce tohoto webu, za předpokladu, že to samý by se stalo s tou naší. Opět můžete psát na e-mail zmýněný výše.
© desing by Qwerweb | Kontakt: admin@titule.unas.cz

eMerite
Stránka byla zpracována za 0.0025058 secTOPlist